Gülmek Şahane Gerisi Bahane hayat mottomuz olabilir mi? İş hayatınız da, aileniz de, sosyal çevreniz de enerjinize ve motivasyonunuza etkisi olabilecek olan bu mottoyla başladığınızı düşünün. Düşünürken güldüğünüzü hissedebiliyor musunuz? Gülmek için domino taşı diyebiliriz. Yandan yana etkisi olabilecek bir düzene sahiptir. Motivasyon dediğimiz aslında bir amaç doğrusunda kendimizi iyi hissederek odaklanarak işimize yoğunlaşmamızdır. Gülmek Şahane Gerisi Bahane tiyatro grubu işte bu algıyı meydana getirmektedir. Amacınızı yapmak istediğiniz işinizi gülerek ve enerjik başlamanızı sağlamaktadır. Günümüz insanların da işlerin ve iş hayatının daha ağır bastığından enerjilerini, mottolarını iyi hissetmeye göre ayarlamaları zor hâle gelmektedir. Gülmek şahane gerisi bahane tiyatro grubumuz sizi şirket hayatında yalnız bırakmayarak işlerinizden de geride kalmanızı sağlamadan enerjilerinizi ve motivasyonunuzu düzenlemeye yönelik çalışmaktadır.

Motivasyon kelime olarak harekete geçirmek anlamına gelmektedir.  Harekete geçmenizi enerjiniz yüksek olarak başladığınız zaman daha verimli olabileceğiniz kanısına varabiliriz. İş yoğunluğu fazla olduğu zaman stresli ortamın da yüksek olduğunu düşünürsek normal bir olayın enerjinizi yükseltmesi ve motivasyonunuza etki sağlaması kolay olmamaktadır. Bundan dolayı Gülmek Şahane Gerisi Bahane ekibimiz enerjinizi tiyatronun enerjisi ve merak uyandıran algısıyla yaklaşmaktadır. Bir olay karşısında merakınız ne kadar yüksek olursa o kadar enerjik ve ilgisi yüksek olarak yaklaşmanız mümkün olmaktadır. Dikkatlerinizi toparlandığı anda enerjinizi ve mottonuzu da gülümsemeye çektiği zaman şirket hayatlarında verimliliğine etkilemesi zor olmamaktadır. Gülmek Şahane Gerisi Bahane ekibi bütün sıcakkanlılığı ve değişik oyunları ve enerjisi sayesinde merakınızı ve iş hayatınızı düzene koymayı hedeflemektedir. Motivasyonda amacımızı belirlediğimiz zaman harekete geçirmemiz daha kolay olmaktadır.

Harekete geçmek sıradan bir şekilde değil kendimize inanarak ve iyi hissederek başladığımız zaman daha enerjik ve doğal, verimli olmasından bahsediyoruz. Gülmek Şahane Gerisi Bahane tiyatro ekibi motivasyon amacı şirket hayatında ki sıkıcılıktan ve verimsizlikten kurtarmayı amaçlamaktadır. Verimin artmasını çalışanların daha fazla odaklanmasını sağlayarak ilgilerini toplamaktadır. İlgilerini topladığı zaman iş konusunda merakları çevreye karşı uyumları daha fazla görülebilmektedir. Bu motivasyon arttırma olayı sadece iş hayatında değil sosyal hayat konusunda etkili olabilmektedir.